Skočit na hlavní obsah - Skočit na hlavní navigaci webu

Mapa stránek | Tisknout stránku

Koupaliště 2016

Koupací sezóna se blíží a i letos čeká návštěvníky letního veřejného koupaliště ve Veselí nad Moravou bazén s vodními atrakcemi a tobogánem. Areál koupaliště prochází již několik let rozsáhlou rekonstrukcí, která každoročně přináší zkvalitnění i rozšíření nabízených služeb a zpříjemňuje tak chvíle odpočinku i zábavy, které k létu neodmyslitelně patří. 

Veselské koupaliště se v minulých měsících dočkalo dalších vylepšení. Do zmodernizovaného sportovního areálu můžete zavítat už 17. 6. 2016 od 15:00 hodin, kdy bude zahájena koupací sezóna. Návštěvníci se mohou těšit na nafukovací atrakce, hudební vystoupení, letní kino nebo soutěže pro děti, se vstupem zdarma.  

Novinkou je, že vstup do areálu koupaliště bude možný pouze s elektronickým čipem. U vchodu jsou proto osazeny 2 turnikety a branka pro imobilní osoby. Elektronický náramkový čip bude sloužit nejen k průchodu turnikety, ale také jako klíč k šatní skříňce a jako platební nástroj k vypůjčení lehátek nebo sportovního náčiní a k zakoupení občerstvení v celém areálu.  

Během letošního roku byly také dokončeny stavební práce na nových šatnách, novém bufetu u plaveckého bazénu a také byla dokončena oboustranná dostavba šaten na budovu se sociálním zařízením.  

Již před třemi lety prošel kompletní rekonstrukcí velký bazén pro plavce, opravil se neplavecký bazén a bylo vybudováno i brouzdaliště pro nejmenší děti. V loňském roce pak byla nově postavena budova se sociálním zařízením, která zároveň na svých terasách nabízí odpočinkový prostor, kde je možné trávit čas opalováním. Terasy pak bezprostředně navazují na chodníky u neplaveckého bazénu. Zvláště děti pak jistě uvítaly novou 14 metrů dlouhou skluzavku Niagára a 55 m dlouhý tobogán. Přibyly plovoucí ostrovy, chrliče, prolézací síť či masážní trysky. Proměnami si prošel i prostor v blízkosti bazénů - na děti v brouzdališti dohlíží dřevěný vodník, nejmenším slouží nové minihřiště, pro starší potom hřiště na petanque, plážový volejbal nebo aquazorbing. Rodiče pak určitě uvítají širokou pergolu umístěnou přímo u hrany bazénu, odkud budou moci na své děti pohodlně dohlížet. 

I v letošním roce platí, že držitelé rodinných pasů i senior pasů mohou uplatňovat slevu na vstupném.

 


 

 

Soubory ke stažení

Aktuality

18.07.2019 - Odpoledne na koupališti s Rádiem Jih

Tímto Vás zveme na zábavné odpoledne s Rádiem Jih na letním koupališti ve Veselí nad Moravou, dne 27. 07. 2019, od 14:00 do 17:00 hodin.  Můžete..

celý článek..
12.07.2019 - Uzavřené koupaliště

Vážení návštěvníci,městské koupaliště bude od pátku 12.07.2019, z důvodu nepříznivého počasí, dočasně uzavřeno. O dalším provozu..

celý článek..
starší aktuality..

Anketa

no poll

no poll

celý článek

Rychlý kontakt

tel.: 518 322 764
e-mailinfo@sluzby-veseli.cz

↑ Zpět na začátek