Skočit na hlavní obsah - Skočit na hlavní navigaci webu

Mapa stránek | Tisknout stránku

Schválené změny rozpočtu SMV

Na svém 11. zasedání Zastupitelstva města Veselí nad Moravou, které proběhlo 4.2.2013 , byly schváleny změny rozpočtu pro rok 2013, které se částečně dotýkají i činnosti Služeb Města Veselí nad Moravou.

Netýkají se hlavní činnosti Služeb, kde jsou potvrzeny hodnoty již schválené na 10. zasedání ZMV a Služby Města pracují s  odsouhlaseným rozpočtem ve výši  19 976 tis Kč. Z této částky připadá částka ve výši 700 tis Kč, kterou bychom měli prostavět na provedení cca 11 parkovacích míst ve vnitrobloku Sokolovská, včetně opravy stávající asfaltové komunikace.

Kromě toho počítáme pro letošní rok s opravou komunikace Karlova a U Stavu, kde je stav velmi špatný hlavně po deštích a kde dochází k lokálním propadům.

Z velkých akcí v doplňkové činnosti v letošním roce vypichuji 2 a to "Komunikační propojení ulic Rozmarýnová- Na Drahách" kterou budeme provádět po nabytí právní moci stavebního povolení dle projektu, zpracovaného V atelierem. Další velkou akcí je realizace"Bludiště a dětského pískoviště" v Zámeckém Parku, které zahájíme v březnu dle schválené dokumentace ing. Krejčiříkové.

Letos také hodláme dokončit stavbu Kolumbária na městském hřbitově a zahájit předávání schránek zájemcům.

Na městském koupališti bychom chtěli zprovoznit slibované hřiště na Petangue a osadit některé venkovní posilovací prvky, chtěli bychom provést také  zastřešení technologické části - obojí z investičního příspěvku  Města.

V oblasti VO bychom z investičního příspěvku města měli provést etapu 2 VO Blatnická, čímž by definitivně zmizela občany oprávněně kritizovaná jedna "tmavá" zóna.

Počítáme také se spoluprací s Osadními výbory v Milokošti, kde bychom měli pro tyto části pracovat na rekonstrukci chodníku ulice Prostřední a v Zarazicích, kde bychom dokončili VO na Cyrilometodějské, zahájili opravu propadlé komunikace Za humny a kde bychom chtěli spolupracovat s OV na dořešení zahradní části areálu bývalé ZŠ.

V letošním roce také rozšíříme či zmodernizujeme se souhlasem RMV náš strojní park a to hlavně o vozidlo do 3,5 t s cisternou 2000 l a kropicí lištou či vysokotlakým čerpadlem, které získáme v rámci schválené žádosti OPŽP 2.1.3  Snížení imisní zátěže omezením prašnosti z plošných zdrojů.

Dále ze zdrojů investičního fondu hodláme vyměnit stávající traktor Zetor 70 za výkonější tak, aby pracoval jak v letním období s příkopovým vyžínačem, tak abychom jej mohli vybavit nastavitelnou přední radlicí pro úklid městských parkovišť a komunikací v zimním období.

přejeme všem občanům pohodu a spokojenost

za SMV

Pavel Bouda

ředitel

Aktuality

28.04.2020 - Výběrové řízení - zedník/dlaždič

Ředitel Služeb Města Veselí nad Moravou vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa: zedník / dlaždič     Místo výkonu..

celý článek..
18.03.2020 - Hygienická opatření SMV

Vážení,dovolte, abychom vás, v souvislosti s epidemií koronaviru, informovali o zavedení hygienických pravidel v celém areálu Služeb Města Veselí..

celý článek..
starší aktuality..

Anketa

no poll

no poll

celý článek

Rychlý kontakt

tel.: 518 322 764
e-mailinfo@sluzby-veseli.cz

↑ Zpět na začátek