Skočit na hlavní obsah - Skočit na hlavní navigaci webu

Mapa stránek | Tisknout stránku

Poděkování ředitele

Vážení občané,

k pondělnímu dni jsem dohodou ukončil činnost ředitele Služeb Města Veselí nad Moravou a na základě jmenování na ustavujícím Zastupitelstvu města přebírám funkci 1. místostarosty města.  S novým ředitelem, jenž vzejde z výběrového řízení, budu i z pozice místostarosty spolupracovat a na SMV tak trochu "dohlížet". Neodcházím od rozdělané práce, domnívám se, že nový ředitel na ni může navázat a ještě ji obohatit o nový, progresivnější pohled a pokračovat v tom, co se podařilo s vedením města dlouhodobě dojednat.                                                                       Rád bych Vám poděkoval za podporu, kterou jste mi ve volbách svým hlasováním projevili a budu se snažit získanou důvěru v nové funkci neztratit. Mé poděkování patří i mým spolupracovníkům za dobře odvedenou práci, po celou dobu mého působení v této městské organizaci, a věřím, že současné období se zástupkyní, překoná organizace bez obtíží a bude plnit potřebné úkoly, které jsou na tuto příspěvkovou organizaci kladeny.

                                                                   

  

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktuality

18.07.2019 - Odpoledne na koupališti s Rádiem Jih

Tímto Vás zveme na zábavné odpoledne s Rádiem Jih na letním koupališti ve Veselí nad Moravou, dne 27. 07. 2019, od 14:00 do 17:00 hodin.  Můžete..

celý článek..
12.07.2019 - Uzavřené koupaliště

Vážení návštěvníci,městské koupaliště bude od pátku 12.07.2019, z důvodu nepříznivého počasí, dočasně uzavřeno. O dalším provozu..

celý článek..
starší aktuality..

Anketa

no poll

no poll

celý článek

Rychlý kontakt

tel.: 518 322 764
e-mailinfo@sluzby-veseli.cz

↑ Zpět na začátek