Skočit na hlavní obsah - Skočit na hlavní navigaci webu

Mapa stránek | Tisknout stránku

Poděkování ředitele

Vážení občané,

k pondělnímu dni jsem dohodou ukončil činnost ředitele Služeb Města Veselí nad Moravou a na základě jmenování na ustavujícím Zastupitelstvu města přebírám funkci 1. místostarosty města.  S novým ředitelem, jenž vzejde z výběrového řízení, budu i z pozice místostarosty spolupracovat a na SMV tak trochu "dohlížet". Neodcházím od rozdělané práce, domnívám se, že nový ředitel na ni může navázat a ještě ji obohatit o nový, progresivnější pohled a pokračovat v tom, co se podařilo s vedením města dlouhodobě dojednat.                                                                       Rád bych Vám poděkoval za podporu, kterou jste mi ve volbách svým hlasováním projevili a budu se snažit získanou důvěru v nové funkci neztratit. Mé poděkování patří i mým spolupracovníkům za dobře odvedenou práci, po celou dobu mého působení v této městské organizaci, a věřím, že současné období se zástupkyní, překoná organizace bez obtíží a bude plnit potřebné úkoly, které jsou na tuto příspěvkovou organizaci kladeny.

                                                                   

  

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktuality

28.04.2020 - Výběrové řízení - zedník/dlaždič

Ředitel Služeb Města Veselí nad Moravou vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa: zedník / dlaždič     Místo výkonu..

celý článek..
18.03.2020 - Hygienická opatření SMV

Vážení,dovolte, abychom vás, v souvislosti s epidemií koronaviru, informovali o zavedení hygienických pravidel v celém areálu Služeb Města Veselí..

celý článek..
starší aktuality..

Anketa

no poll

no poll

celý článek

Rychlý kontakt

tel.: 518 322 764
e-mailinfo@sluzby-veseli.cz

↑ Zpět na začátek