Skočit na hlavní obsah - Skočit na hlavní navigaci webu

Mapa stránek | Tisknout stránku

Dokončené a započaté práce SMV

 

Služby Města Veselí nad Moravou dokončily v měsíci září 2018 výsadbu zeleně. Jednalo se konkrétně o ulici Kollárova u nově vybudované cyklostezky a dále o ulici Masarykova od ulice Svatoplukovat až po hřbitov v Milokošti. Provedl se také výsev trávníků kolem nově vybudované cyklostezky na sídlišti Chaloupky.

 

SMV také dokončily opravu chodníků na sídlišti Hutník a na ulici Masarykova, kde byla v obou případech provedena kompletní oprava stávajícího povrchu chodníků.

 

V měsíci říjnu zahájily SMV práce na opravě chodníku na ulici J.E.Purkyně k Poliklinice. Jedná se o výměnu celého svrchního povrchu, včetně obrubníků a dlažby. Původní, velmi frekventovaný chodník, byl v nedobrém stavu vlivem výkopových prací na kabelážích a proto Město uvolnilo peníze na jeho kompletní rekonstrukci.

 

Dále byly zahájeny i práce na novém chodníku u urnových hrobů na městském hřbitově, společně s budováním nových urnových hrobů. 

 

Za SMV Pavel Bouda - ředitel 

 

 

 

 

 

 

Aktuality

18.07.2019 - Odpoledne na koupališti s Rádiem Jih

Tímto Vás zveme na zábavné odpoledne s Rádiem Jih na letním koupališti ve Veselí nad Moravou, dne 27. 07. 2019, od 14:00 do 17:00 hodin.  Můžete..

celý článek..
12.07.2019 - Uzavřené koupaliště

Vážení návštěvníci,městské koupaliště bude od pátku 12.07.2019, z důvodu nepříznivého počasí, dočasně uzavřeno. O dalším provozu..

celý článek..
starší aktuality..

Anketa

no poll

no poll

celý článek

Rychlý kontakt

tel.: 518 322 764
e-mailinfo@sluzby-veseli.cz

↑ Zpět na začátek