Skočit na hlavní obsah - Skočit na hlavní navigaci webu

Mapa stránek | Tisknout stránku

Dokončené a započaté práce SMV

 

Služby Města Veselí nad Moravou dokončily v měsíci září 2018 výsadbu zeleně. Jednalo se konkrétně o ulici Kollárova u nově vybudované cyklostezky a dále o ulici Masarykova od ulice Svatoplukovat až po hřbitov v Milokošti. Provedl se také výsev trávníků kolem nově vybudované cyklostezky na sídlišti Chaloupky.

 

SMV také dokončily opravu chodníků na sídlišti Hutník a na ulici Masarykova, kde byla v obou případech provedena kompletní oprava stávajícího povrchu chodníků.

 

V měsíci říjnu zahájily SMV práce na opravě chodníku na ulici J.E.Purkyně k Poliklinice. Jedná se o výměnu celého svrchního povrchu, včetně obrubníků a dlažby. Původní, velmi frekventovaný chodník, byl v nedobrém stavu vlivem výkopových prací na kabelážích a proto Město uvolnilo peníze na jeho kompletní rekonstrukci.

 

Dále byly zahájeny i práce na novém chodníku u urnových hrobů na městském hřbitově, společně s budováním nových urnových hrobů. 

 

Za SMV Pavel Bouda - ředitel 

 

 

 

 

 

 

Aktuality

28.04.2020 - Výběrové řízení - zedník/dlaždič

Ředitel Služeb Města Veselí nad Moravou vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa: zedník / dlaždič     Místo výkonu..

celý článek..
18.03.2020 - Hygienická opatření SMV

Vážení,dovolte, abychom vás, v souvislosti s epidemií koronaviru, informovali o zavedení hygienických pravidel v celém areálu Služeb Města Veselí..

celý článek..
starší aktuality..

Anketa

no poll

no poll

celý článek

Rychlý kontakt

tel.: 518 322 764
e-mailinfo@sluzby-veseli.cz

↑ Zpět na začátek