Skočit na hlavní obsah - Skočit na hlavní navigaci webu

Mapa stránek | Tisknout stránku

Dokončena demolice objektů Salajky

SMV v měsíci květnu a červnu dokončily demolici objektů areálu bývalé SUS, zvané též jako Salajka. Jednalo se o demolici všech objektů ( celkem 8 ) ,vyjma budovy vrátnice, která zatím zůstane neasanována. Veškerý materiál, který byl hodnocen jako nebezpečný ( azbestocementové desky), byl odbornou firmou za souhlasu KHS Hodonín sejmut a uložen na skládce odborné firmy. Ostatní materiály byly vytříděny, veškeré materiály kovové a dřevěné byly uloženy ve sběrnách či štěpkovány a odebrány dalšími odběrateli. Cihelný a betonový materiál byl podrcen na formát 0-135 a bude využit při opravách místních chodníků a komunikací .

Jednalo se celkem o cca 3000 t materiálu, celkové náklady demolice včetně DPH činily 1 775 000 Kč a Služby Města je realizovaly v rámci své doplňkové činnosti.Techniku k demolici a recyklaci  si pronajaly od společnosti Franver s r.o.

 

Pavel Bouda

ředitel SMV 

Aktuality

28.04.2020 - Výběrové řízení - zedník/dlaždič

Ředitel Služeb Města Veselí nad Moravou vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa: zedník / dlaždič     Místo výkonu..

celý článek..
18.03.2020 - Hygienická opatření SMV

Vážení,dovolte, abychom vás, v souvislosti s epidemií koronaviru, informovali o zavedení hygienických pravidel v celém areálu Služeb Města Veselí..

celý článek..
starší aktuality..

Anketa

no poll

no poll

celý článek

Rychlý kontakt

tel.: 518 322 764
e-mailinfo@sluzby-veseli.cz

↑ Zpět na začátek